Soğanlı Mahallesi Mustafa Kemal Paşa Caddesi 75/C Bahçelievler/İstanbul

Gebelik Testi.

Gebelik Testi
Gebelik testi, kadinlar için mutlaka vazgeçemeyecegi bir uygulama olarak ön plana çikmaktadir. Istemediginiz gebelikleri önlemek adina gebelik testlerinden yardim almaniz gerekir. Eger kontrolsüz veya korunmasiz cinsel iliskiye girmeniz gerektiyse, belirli günlerde süphe içinde hissetmeniz normaldir. Bu noktada, gebelik testleri yardiminiza kosacaktir. Gebelik testleri kesin dogru sonuçlari vaat etmez. Ancak, yüksek oranda hatta yüzde doksan oranlarinda dogru sonuçlari gösterdigini söyleyebiliriz. Eger gebelik testinde pozitif sonuç gördüyseniz mutlaka öncesinde doktorunuza veya aile hekiminize danismaniz; sonrasinda çevrenize duyurmaniz daha saglikli sonuçlar meydana getirecektir. Gebelik testini yanlis uygulamaniz durumunda ise yaniltici sonuçlar elde edebilirsiniz. Bu noktada Bahçelievler saglik kabini profesyonel evde saglik hizmeti ekibi evde serum hizmeti gibi hizmetlerle yardiminiza kosmaya hazir…
Evde Saglik Hizmeti Gebelik Testi
Evde gebelik testi uygulamasi bazen zor olabilmektedir. Gebelik testlerinin uygulama biçimi oldukça basittir. Bu testler, iki farkli türde eczanelerde mevcuttur. Bir modeli çubuk seklinde ve uzun iken diger modeli dikdörtgen sekildedir. Ancak bu iki modelin de uygulama biçimi aynidir. Ayrica, saglik merkezlerinde mevcut olan kan ile gebelik testleri de mevcuttur. Kan ile gebelik testleri daha güvenilir sonuçlar vermektedir. Çünkü, kan ile gebelik testleri, kandaki hormon oranini ölçer. Hamilelik dönemindeki kadinin kaninda yükselise geçen hormonlari kan ile ölçmek mümkündür. Idrardan baktigimiz gebelik testleri ise evde kisinin kendi kendine yapabilecegi testlerdir. Evde gebelik testi yapmak ise disarida gebelik testinden çok daha kolaydir. Disarida hijyenik olmayan kosullarda test yapmaktansa, evde saglik hizmeti ile kendi ortaminizda temizlik içerisinde testleri uygulayabilirsiniz.
Bahçelievler Saglik Kabini Evde Serum Hizmeti
Gebelik testlerinde idrar, test aletindeki bölmeye birkaç damla olacak sekilde birakilir. Sonrasinda ise test aletini sabit biçimde tutarak birkaç dakika beklemeniz gerekir. Eger gösterge kisminda tek çizgi varsa gebelik mevcut degildir. Çift çizgi görüyorsaniz, gebe oldugunuz anlamina gelmektedir. Yine de bu testlerin yaniltici olabilecegi unutulmamali ve takibi bir saglik personeli tarafindan yapilmalidir. Bahçelievler Saglik Kabini ekip personelleri bu noktada sizlere yardimci olmak için hazir durumdadir. Siz de sagliginizi riske atmayin, kendi hijyenik alaninizdan disariya çikmayin. Bahçelievler evde saglik hizmeti ile evde serum hizmeti gibi hizmetler her daim yaninizda.